تیر, 1398 بدون نظر روانشناسی عمومی

 

شما حتما دوست دارید افرادی با حمایت کردن از شما و ارایه الگوی خوب ، حفظ آرامش ، ایجاد اعتماد و نداشتن خواسته های نا معقول ، بر زندگی شما اثر مثبتی بگذارند . اگر معلوم شود که دوستان و اعضای خانواده نمی توانند به شما کمک کنند ، کار عاقلانه این است که از متخصصان حرفه ای کمک بگیرید . خوبی متخصصان بهداشت روانی در این است که آنها می توانند بدون اینکه خودشان از لحاظ عاطفی تحلیل روند به دیگران کمک کنند . متاسفانه بسیاری از افراد ، این حقیقت را درک نمی کنند که کمک گرفتن از متخصصان نوعی مهارت مقابله ای است نه نشانه ضعف .

متخصصان بهداشت روانی

استفاده از کمک متخصصان بهداشت

متخصصان بهداشت روانی می توانند انواع کمک های زیر را عرضه کنند :

  1. افزایش عزت نفس

    : گرمی ، ارتباط خوب و اشتراکی که در موقع کار کردن با یک متخصص آموزش دیده ایجاد می شود ، موجب تقویت روحیه می شود . یک روش خوب برای بالا بردن عزت نفس ، داشتن نقشی فعال در حل مشکلات به کمک شخصی که شما به او اعتماد دارید است .

 

  1. کمک به حفظ اعتماد به نفس و انگیزش :

    برای داشتن مقابله ای موفق در برابر چالشهای زندگی ، حفظ اعتماد به نفس و انگیزش ضروری است . زمانی که شما احساس درماندگی می کنید ، یک متخصص بهداشت روانی می تواند ، به شما دلگرمی بدهد . حتی اگر در لحظاتی ، بعضی چیزها بسیار نا امید کننده به نظر رسد ، اما کمک یک متخصص احساس اعتماد را به شما القا می کند به طوری که می توانید بهترین راه حل را پیدا کنید .

 

  1. کمک به تفکر منطقی :

    بعضی وقتها شما به یک متخصص آموزش دیده نیاز دارید تا به شما کمک کند ادراکات و انتظارات خود را به شیوه ای واقع بینانه تجزیه و تحلیل کنید . آیا شما شما به خودتان چیزی را می گویید که به نفعتان نیست ؟ آیا زمانی که با خودتان چیزی را می گویید که به نفعتان نیست ؟ آیا زمانی که با خودتان به روش های متفاوت حرف می زنید ، برخی از مشکلات موجود در زندگیتان به راحتی حل می شود ؟

متخصصان بهداشت روانی معلمانی هستند که به شما کمک می کنند تا هنگام برخورد با مشکلات زندگی قدرت انتخاب خود را افزایش دهید . برای کسب اطلاعات بیش تر در این زمینه و روانشناسی صنعتی سازمانی می توانید با مشاورین ما در ارتباط باشید .

برچسب ها

ارسال نظر شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *