مرکز مشاوره کودک غرب تهران

مرکز مشاوره کودک غرب تهران با نمایندگی گروه همراه مفتخر است تا با به کارگیری از متدهای پیشرفته رواندرمانی و روانشناختی و دانش به روز خود آرامشی پایدار را برای کودکان ایجاد کرده و دغدغه های فکری و نگرانی های والدین را از مشکلات فرزندان خود می کاهد.

مشاوره کودک چیست؟

به طور کلی مجموعه ای از روش هایی که برای تربیت و آموزش کودکان در  راستای رفع نیازهای روانشناختی و رشد و تکامل کودکان مورد استفاده قرار می گیرد در حوزه تعریفی مشاوره کودک تلقی می شود. گروه همراه با داشتن تخصص بالقوه در زمینه خدمات روانشناختی به عنوان برجسته ترین مرکز مشاوره کودک غرب تهران مطرح گردیده و به سلامت و بهبود روان کودکان می اندیشد.

اهمیت مشاوره کودک

با گذشت زمان چه از نظر جایگاه و چه از نظر تغییر فرهنگی ناخاسته نیاز ما به مشاوره با افراد متخصص برای برقراری آرامش در زندگی روزمرگی خود احساس می کنیم. در عین حال کودکان از بدو تولد به دلیل رشد و حساسیت هایی که در هر مرحله سنی خود دارند به دنبال آن نیاز های متفاوتی و متمایزی را نیز خواهند داشت. به علاوه والدین نقش به سزایی در این مرحله از رشد کودکان خود ایفا می کنن که در صورت نداشتن تجربه و علم کافی کودکان با مشکلات بیشتری در زمان حال مواجه خواهند شد. بنابراین در صورت بروز هر مشکلی که موفق به حل آن ها نشدید با مراجه به مشاورین گروه همراه، مرکز مشاوره کودک غرب تهران مشکلات به وجود آمده خود را حل نمایید.